over blikfang
0

t/m 17 februari worden er geen orders verzonden. Je ontvangt wel een leuke korting, Belangrijk: t/m maandag 17 februari worden er geen bestellingen verzonden. Je ontvangt wel een leuke korting, meer info>

0

t/m 17 februari worden er geen orders verzonden. Je ontvangt wel een leuke korting, Belangrijk: t/m maandag 17 februari worden er geen bestellingen verzonden. Je ontvangt wel een leuke korting, meer info>

Dottir Winter Stories Hare Votive Ball Kandelaar

Productomschrijving

Een prachtige theelichthouder Hare Votive Ball uit de Winter Stories serie van Dottir. In de Kerstbal nestelt zich een haas tussen de bomen. De kleuren zijn prachtig en het tafereel super mooi in deze balvormige kandelaar, een echte eyecatcher voor tijdens de wintermaanden.

De Winter Stories kandelaars zijn erg sfeervol en prachtig om te zien. Ze zijn gemaakt van keramiek en geglazuurd in verschillende kleuren. In deze kandelaar is ruimte voor één theelichtje.

De kandelaar is Ø14cm groot.

 

Dottir Nordic Design - Winter Stories

De Winter Stories serie van Dottir is een prachtige kandelaar serie die perfect is voor de wintermaanden. Boompjes met dieren gecombineerd, hoe sfeervol wil je het hebben. De kandelaars zijn gemaakt van keramiek en geglazuurd in diverse kleuren. Bij het maken komt veel handwerk te pas en wordt met veel aandacht gemaakt en afgewerkt.

Sfeerlicht

Je kunt de kandelaar solitair neerzetten, maar ook leuk om er omheen nog meer andere boompjes te zetten van verschillende materialen. Of juist andere items, zoals hertjes of een mooi vaas. Bewaar de doos na het uitpakken, zodat je hem tijdens de lente en zomermaanden netjes en veilig kunt opbergen.

Bekijk de volledige collectie Winterstories.

Recent bekeken

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »
9,8

Reviews & Zekerheden

9,8
(1564)
  • Echte ondernemers
  • Veilig online
  • Goede voorwaarden
  • Betrouwbare info
9,8

Reviews & Zekerheden

9,8
(1564)